BDSM – poznaj najpopularniejsze

Coraz większa liczba ludzi stawia na innowacje w życiu seksualnym. Monotonia w łóżku potrafi szybko znudzić każdego. Dlatego duża część par podejmuje różne działania, aby ich seks stał się ciekawszy. Nie tylko wyszukane pozycje seksualne czy erotyczna bielizna sprawiają, że współżycie robi się znacznie bardziej intrygujące. Ludzie coraz częściej praktykują zabawy w łóżku i odgrywają przeróżne role. Właśnie tutaj pojawia się temat BDSM i gadżetów erotycznych związanych z tymi praktykami.

BDSM – co to właściwie jest? 

BDSM to rodzaj seksu, w którym jedna ze stron odgrywa rolę dominującą, a druga uległą. Definicja mówi, że są to praktyki masochistyczno-sadystyczne, przy których dochodzi do różnego rodzaju krępowania ciała, a jedna ze stron musi się podporządkować woli tej drugiej. Jednak jest znacznie więcej interpretacji BDSM. Takie zabawy łóżkowe stają się coraz bardziej popularne, a wszystko z powodu ich coraz częstszego występowania w różnego rodzaju filmach czy książkach. Poza tym ludzie przestają być stereotypowi i szukają nowości w łóżku. Właśnie dlatego BDSM jest praktykowany coraz częściej.

Przegląd gadżetów BDSM 

Ludzie, którzy znają seks, w którym jedna ze stron dominuje, cenią sobie również różnego rodzaju zabawki BDSM. To właśnie one sprawiają, że seks nabiera jeszcze pikantniejszego charakteru. Każdy, kto chciałby spróbować tego typu zabaw w łóżku, powinien zapoznać się z gadżetami BDSM dostępnymi na rynku. Oto kilka takich, które sprawią, że seks będzie miał niepowtarzalny klimat.

Opaska na oczy

To przedmiot, który idealnie sprawdzi się zarówno podczas seksu BDSM, jak i każdego innego. Opaskę na oczy zakłada się najczęściej osobie grającej stronę uległą. Z zasłoniętymi oczami wszystkie doznania stają się dużo bardziej intensywne, a każda pieszczota ciała jeszcze bardziej czuła. Delikatne muśnięcie, czy ostrzejszy klaps potrafią zbudować wspaniałą atmosferę, ponieważ z zasłoniętymi oczami, zupełnie nie wiadomo czego się spodziewać. Poza tym ekscytujące jest wykonywanie poleceń i “rozkazów” partnera, który jako jedyny widzi dokładnie, w jaki sposób się to robi.

Zestaw do krępowania ciała 

Zestaw do krępowania ciała to podstawa wśród akcesoriów BDSM. Idealnie sprawdzi się podczas brutalnego seksu. Przy jego pomocy można związać ręce i nogi tej ze stron, która gra zniewoloną. Skrępowana nie będzie w stanie wykonywać zbyt wiele ruchów, a dzięki temu będzie skazana na wolę swojego Pana. Taka zabawa na pewno będzie ekscytująca nie tylko dla prawdziwych fanów praktyk BDSM, ale i dla początkujących, którzy dopiero próbują takiego seksu. Warto połączyć ten zestaw z opaską na oczy, bo dzięki temu dodamy zabawie jeszcze większych wrażeń.

Knebel 

Knebel BDSM to jedna z zabawek BDSM dla tych bardziej zaawansowanych. Jednak każdy odważny, także może skorzystać z niej podczas seksu. Osoba dominująca wykorzystuje ten przedmiot do zakneblowania ust swojej partnerki lub partnera. Jest to niezwykle ekscytujące, ponieważ osoba zniewolona nie jest w stanie zupełnie nic powiedzieć, a może jedynie pozwolić sobie na niewyraźne jęki lub wygłuszone krzyki. Oprócz tego swoje emocje może wyrażać za pomocą ruchów ciała, czyli na przykład zaciskania dłoni na ramionach partnera.

Pejcz 

Kto lubiący ostry seks nie wie czym jest pejcz, niech pierwszy podniesie rękę. Każda osoba, która lubi zabawy łóżkowe, z pewnością dobrze zna ten gadżet BDSM. To dzięki niemu klapsy stają się dużo bardziej podniecające. Żadna niewolnica nie oprze się, kiedy jej Pan zaproponuje zabawę pejczem.

Huśtawka erotyczna

Każda osoba kochająca dominację z pewnością polubi również gadżet, jakim jest < ahref="https://erotic-med.pl/pl/c/HUSTAWKI%2C-SEX-MASZYNY%2C-RURY/172">huśtawka erotyczna. Seks z nią staje się niezwykle ekscytujący. Trzeba być naprawdę odważnym, żeby zdecydować się na ten gadżet BDSM. Jednak z użyciem huśtawki erotycznej każda zabawa daje nieskończone możliwości scenariuszy. Poza tym można próbować na niej wielu rodzajów seksu, od oralnego po analny, wszystko zależy od osobistych preferencji.

Czy gadżety BDSM są dla każdego?

Każda osoba, która kocha seks i chce wprowadzić do niego trochę świeżości, powinna przemyśleć kwestię zakupu akcesoriów BDSM. Na rynku dostępnych jest ich całe mnóstwo i z pewnością, nawet Ci mniej odważni znajdą zabawki odpowiednie dla siebie. Gadżety BDSM są dla każdego, kto kocha seks i nie boi się wyzwań.

Dodaj komentarz