Jak dobrać bieliznę damską do figury?

Bielizna damska jak powszechnie wiadomo jest nieodłącznym elementem niemal każdej stylizacji, dlatego też warto poświęcić nieco swojego cennego czasu, aby wybrać idealną bieliznę damską do swojej figury. Bielizna damska pomimo tego, że jest całkowicie niewidoczna to odgrywa bardzo ważną rolę, a umiejętnie dobrana potrafi zdziałać cuda z naszą sylwetką.

Jak dobrać bieliznę damską do figury?

Dzięki odpowiedniej bieliźnie damskiej można ukryć wszystkie swoje niedoskonałości i zaznaczyć swoje największe zalety. To właśnie dzięki bieliźnie można zwiększyć biust, wysmuklić talię albo spłaszczyć brzuch. Umiejętnie dobrana bielizna sprawi, że każda kreacja prezentować będzie się bardzo okazale. W dzisiejszych czasach bardzo wiele kobiet ma duży problem, aby ukryć wystający brzuszek, dlatego też decydują się głównie na szerokie i workowate ciuchy. Niestety takie kreacje jeszcze bardziej poszerzają sylwetkę. Idealnym rozwiązaniem tego problemu mogą okazać się specjalne majtki ze wstawką na brzuch. W takiej bieliźnie każda kobieta będzie czuć się komfortowo i pewnie.

Modelacja pośladków

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, ale bieliznę można wykorzystać także do modelacji pośladków. Kobiety, które uważają, że mają zdecydowanie za duże pośladki, powinny postawić na korygujące szorty, które w ostatnim czasie biją rekordy popularności. Warto wybrać przede wszystkim modele z dłuższymi nogawkami, dzięki którym można pozbyć się wbijających się w pośladki szwów. Umiejętnie dobrana bielizna będzie niewidoczna nawet w przypadku spodni z bardzo cienkiego materiału.